Mut İlçemiz

HEDİYE ÇİÇEKLER YARDIMA DÖNÜŞTÜ

HEDİYE ÇİÇEKLER YARDIMA DÖNÜŞTÜ
106
01 Ekim 2019 - 9:42

Kaymakamlığa gelen çiçeklerin geliri ile 21 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı

Mut’ta göreve başlayan Kaymakam Muammer Köken, kendisine tebrik amaçlı gönderilen çiçekler, açık arttırmayla satılarak elde edilen gelirle 21 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.

26 Ağustos 2019 tarihinde Mut İlçe Kaymakamlığı görevine başlayan Kaymakam Muammer Kökene, tebrik amaçlı gönderilen 26 adet çiçek, Mut Karacaoğlan Çınaraltı Parkında açık arttırma usulü ile satıldık dan sonra çiçeklerin geliri ihtiyaç sahibi olan 21 öğrenciye kırtasiye yardımı olarak dağıtıldı.

Satıştan elde edilen gelir ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı olarak değerlendirildi diyen Kaymakam Muammer Köken, “Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde öğrencilerin ihtiyaçları tespit edildi. İlçeye bağlı Gökcetaş okulunda eğitim ve öğretim gören 21 öğrenciye kırtasiye yardımı olarak dağıtıldı” dedi. Çanta, kalem, defter ve diğer kırtasiye malzemelerini alan öğrenciler yetkililere teşekkür ettiler.

Hasan Çetin

GÜNLÜK HABER AKIŞI
TAHMİN EDİN BAKALIM!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MAĞRAS DAĞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÇIDOG GENÇALİ’DE
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MUT’TA KAÇAK KAZI OPERASYONU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
“GÜZEL” SEVİLDİLER
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İMPARATOR / EROL TOY (*)
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MERSİN VALİSİ MUT’TA

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com