Mut İlçemiz

İYİ PARTİ’NİN MUT ADAYI MURAT ORHAN

İYİ PARTİ’NİN MUT ADAYI MURAT ORHAN
51
23 Ocak 2019 - 22:24

Kasım ayında AKP’den Mut Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayan Murat Orhan İYİ Parti’den Mut Belediye Başkanı adayı olarak açıklandı.

Murat Orhan’ın İYİ Parti’nin Mut adayı olduğunu ilçe başkanı Durmuş Ali Çerekçi duyurdu.

İYİ Parti Mut İlçe Başkanı Durmuş Ali Çerekçi’nin açıklaması şu şekilde:

“Kıymetli Mut Halkı, Değerli Hemşerilerim;

Millete hizmet için çıktığımız bu yolda, Mut halkını sevdiği, güvendiği ve görmek istediği belediye başkanıyla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sonuna kadar millet, sonuna kadar hizmet için hep birlikte, Mut’ta ve Mersin’de hizmet adamlarıyla yürüyecek, Mut’u ve Mersin’i şahlandıracak, demokrasi tarihimize de milletin sesi olarak geçecek bir süreci hep birlikte başlatıyoruz.

Kıymetli hemşerilerim, İl Başkanımız Sayın Servet KOCA ve İl teşkilatımız ile Mut İlçe Teşkilatı olarak el ele her kademedeki gönüldaşlarımızla yapmış olduğumuz istişareler ve açık ara anket sonuçlarıyla, Kocamaz Başkanımızla Mut için yürüyecek, hep birlikte hizmet kervanında ilçemize önderlik edecek olan ismi sizlerle paylaşmak istiyorum:

Tarım İlçe Müdürlüğü dönemindeki hizmetlerini belediye başkanlığı döneminde bir adım daha ileri taşımış,2009-2014 yılları arasında Mut Belediye Başkanlığı yapmış olan, beş yıllık aradan sonra halk nezdinde gönüllerde taht kurmuş, güven ve muhabbetini muhafaza etmiş olan Ziraat Yüksek Mühendisi Sayın Murat ORHAN, partimizin belediye başkan adayıdır.

Adaylığının kendisine, ilçemize, teşkilatımıza, Mersinimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, çıktığımız bu yolda başarılar diliyorum. Allah yardımcımız olsun. Allah muvaffak eylesin.

Biz kendimize inanıyor ve güveniyoruz. Biz teşkilat olarak halkın istediği isimle seçime giriyoruz ve 1 Nisan sabahında demokrasiye ve halk iradesine ket vurmak isteyenlere şaka değil, gerçek bir zaferle seçimi alacağımızın bilinmesini istiyorum.

Demokrasimizin gereği bütün siyasi partilere ve adaylarına başarılar diliyorum. Mut’a yakışır bir seçim süreci olmasını temenni ediyor, takdiri Mut halkına bırakıyor, her kesimden her fikirden insanımızın desteğini bekliyorum.

İyi Partililer olarak bizler sevinçli ve mutluyuz. Mut’ta ve Mersin’de hizmet odaklı vekoordineli belediyecilik anlayışını ciddi anlamda sahaya yansıtacağımız, hizmetlerimizle hep birlikte daha İYİ olacağımız günler görmek dileğiyle sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Durmuş Ali ÇEREKÇI

İYİ Parti Mut İlçe Başkanı”

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com