Mut İlçemiz

MUT’TA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ

MUT’TA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ
04 Mayıs 2019 - 0:35

Mut’ta Trafik Haftası etkinliği yapıldı. Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Jandarma Trafik ile Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikle kutlandı.

Karacaoğlan Çınaraltı Parkı’ndaki etkinliğe Kaymakam Mehmet Ali Akyüz, Belediye Başkanı Volkan Şeker, Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Nusret Atılgan, Emniyet Müdürvekili Başkomiser Ali Serban, Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin,  Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Evren ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte konuşan Kaymakam Akyüz, trafik kurallarına uymanın bir yaşam biçimi haline getirilmesi gerektiğini belirterek, “Kurallara uymakla sadece kendimizi korumuş olmuyoruz. Aynı zamanda karşımızdaki insanların da yaşam hakkını koruyoruz. Konulan kurallara uyarak bunu bir yaşam biçimi haline getirip içimizdeki trafik canavarını etkisiz hale getirmeliyiz” dedi.

Etkinlik trafik ekiplerinin konvoyu ile sona erdi.

Fotoğraf: Göksel Ata

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com