Mut İlçemiz

SAYDAM: “FELSEFEM EŞİT VE ADİL BİR YÖNETİM.”

SAYDAM: “FELSEFEM EŞİT VE ADİL BİR YÖNETİM.”
0
05 Şubat 2019 - 22:45

CHP Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam, mesleğinden dolayı belediyeciliği iyi bildiğini belirterek, “Mut Belediyesinde hizmet etmeyi düşünüyoruz. Benim felsefem, düşüncem; eşit ve adil bir yönetim sergilemek” dedi.

Adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam, Mut merkezinde ve mahallelerinde vatandaşlarla buluşuyor. “Martın Sonu Bahar” ve “Derman Belediyeciliği” sloganlarıyla çıktığı seçim çalışmalarında Mut halkının, esnafın, çiftçinin sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini anlatan Saydam; gittiği yerlerde vatandaşların ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

“BELEDİYECİLİĞİ İYİ BİLİYORUM.”

Konuşmalarında mesleği gereği belediyeciliği iyi bildiğini belirten Saydam, “Devlette 23 yıl çalıştım. Kontrol mühendisliği yaptım. 10 yıldır Mut’ta müteahhitlik yapıyorum. Bugüne kadar Mut’ta iş vermediğimiz kimse kalmadı. Mut esnafından alışveriş yaptık. Dışarıdan bir malzeme almadık. Mut’a bir canlılık getirdik. Şimdi aynı düşüncelerle, aynı iyi niyetle Mut Belediyesinde hizmet etmeyi düşünüyoruz”dedi.

“PARTİ AYRIMI YAPMAYACAĞIZ.”

Felsefesinin, düşüncesinin eşit ve adil bir yönetim sergilemek olduğunun altını çizen CHP Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam, “Yani hiçbir zaman parti ayrımı yapmayacağız. Herkes Mutlu, herkes hemşerimiz. İşinde düzgün, ahlaklı iş yaparsa; herkes bizim elemanımız, işçimiz, memurumuz olacak” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÇITLIK’TAN İMZA GÜNÜ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KALEMLİ GEZİNTİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ASLINDA GÜNÜ KURTARDIK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BOLKAR DAĞLARI’NDA TOPAK EV
GÜNLÜK HABER AKIŞI
FESTİVAL BAŞLADI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MUTLU BAYRAMLAR
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Mutilcemiz.Net © Sitede yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.