Mut İlçemiz

GELECEĞİMİZİ PLANLAMAK

GELECEĞİMİZİ PLANLAMAK
Ali ERDOĞAN
Ali ERDOĞAN( alierdoganmut@hotmail.com )
11 Mayıs 2020 - 14:42

İlçemizin gelecek 10 yılı planlanırken ve tarımsal pazarlama projeleri oluşturulurken mevcut işleyen sistemin olumlu ve olumsuz yönleri ile doğru tespit edilmesi, bunlara dair bilinçlenmiş, farkındalık kazanmış bir kamuoyu oluşturulması gerekir.

Sorunun kökeninde Mut üreticisi veya esnafından kaynaklanan kusurlardan ziyade ülkemizin genel Tarım Ürünleri işleme ve pazarlama uygulamalarındaki eksikliklerin ve yanlışlıkların çok daha etkili olduğu muhakkaktır.

Sektörde her kademedeki emekçinin, esnaf ve sanayicinin oluşturacağımız sisteme daha bilinçli ve gönülden katılımını sağlamak için doğru belirlenmiş tespitlerin kabul görmesi,  bilgi ve tecrübeye dayalı akılcı -bilimsel çözümlere birlikte katılım ile katkı sağlanması gerekmektedir.

Ülkemiz tarımına da model teşkil edecek, planlı ve gerçekçi bir proje üreterek büyük başarılara hep birlikte imza atabiliriz.

Hemşehrilerimizi konuya dair bilgi, tecrübe ve önerilerilerini paylaşarak kamuoyu oluşturmaya katkı sağlamaya davet ediyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

© Mutilcemiz.Net 2021 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com