Mut İlçemiz

İŞTE MUT’UN YENİ KAYMAKAMI

İŞTE MUT’UN YENİ KAYMAKAMI
08 Ağustos 2019 - 20:05

2014 yılından bu yana Mut Kaymakamı olarak başarıyla görev yapan Mehmet Ali Akyüz, Tokat – Zile Kaymakamlığı’na atandı. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi‘nde mülki idare amirlerinin görev yerlerinde değişiklik yapıldı. İçişleri Bakanlığı’na bağlı dairelerde ve kaymakamlıklarda yapılan görev değişikliklerine göre Mut Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz Tokat – Zile Kaymakamlığına atandı.

Mut Kaymakamlığı’na ise Kırıkkale – Keskin Kaymakamı Muammer Köken atandı. 

Kaymakam Muammer Köken 1977 yılında Antalya – Elmalı‘da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kumluca’da tamamladı. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1998 – 2004 yılları arasında Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunda Maliyet Muhasebesi Uzmanı olarak çalıştı. 2004 yılında Kaymakamlık mesleğine başladı. Sırasıyla Denizli Beyağaç Kaymakam Vekilliği, Konya Çeltik Kaymakamlığı, Ardahan Posof Kaymakamlığı, Tunceli Vali Yardımcılığı, Bingöl Genç Kaymakamlığı, Seydikemer Kaymakamlığı ve en son Kırıkkale – Keskin Kaymakamlığı görevini yürütmüştür.

 Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mut Kaymakamı olarak atanmıştır. Mut’un yeni Kaymakamı Muammer Köken evli ve 4 çocuk babasıdır. 

Kaymakam Mehmet Ali Akyüz’e Mut’a olan katkıları için teşekkür ederiz.

Kaymakam Mehmet Ali Akyüz
Kaymakam Mehmet Ali Akyüz

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com