Mut İlçemiz

MUT’TA OTOBÜS KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK TOPLANTI

MUT’TA OTOBÜS KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK TOPLANTI
29 Şubat 2020 - 15:50

Mut‘ta, İlçe Kaymakamı Muammer Köken başkanlığında, Otobüs kazalarının önlenmesine yönelik toplantı yapıldı.

Mut Ziraat odasın konferans salonunda yapılan toplantıda, Otobüslerle yapılan şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığında güvenliğin sağlanması ve sürdürülebilir olması, ilgili tüm paydaşların uyum içerisinde hareket etmesinin sağlanması, kazaların önlenmesi amacıyla 81 ilde ve tüm ilçelerde düzenlenen Otobüs Kazalarının Önlenmesine yönelik toplantı, Kaymakam Muammer Köken başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi yaptığı konuşmasında ülkemiz ve ilimiz genelinde trafik kazalarının önlenebilmesi için çok ciddi çalışmaların yürütülmeye devam ettiğini belirten Kaymakam Köken, “İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi ile yol kullanıcılarının trafikte güvenli bir şekilde yol almalarına yönelik bir dizi tedbirlerin uygulamaya konulduğunu” ifade etti.

Toplantıya, Kaymakam Mumammer Köken, Trafik ekipleri, Oda Başkanları ve şoförler katıldı. Toplantı konuşmanın ardından karşılıklı soru ve cevap şeklinde sona erdi.  

Hasan Çetin

© Mutilcemiz.Net 2020 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com