Mut İlçemiz

SİLAHLI KAVGADA ÖLÜ SAYISI 2’YE YÜKSELDİ

SİLAHLI KAVGADA ÖLÜ SAYISI 2’YE YÜKSELDİ
18 Ocak 2020 - 17:57

Mut‘ta, içkili gazinoda iki grup arasında çıkan silahlı kavgada tabancayla vurulan ve ağır yaralanan Nizam Kayıkcı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayda hayatını kaybedenlerin sayısı 2’ye yükselirken, şüphelilerden 1 kişi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre olay Ortaköy Mahallesi’ndeki içkili gazinoda S.B., A.Ç., M.B., H.B. ve H.Ö. isimli şahıslar henüz bilinmeyen nedenden dolayı Nizam Kayıkcı ve Ali  Peker ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi sonucu olay kavgaya dönüştü. Henüz kim tarafından ateşlendiği belli olmayan tabancadan çıkan kurşunlar, Nizam Kayıkcı ve Ali Peker’e isabet etti.

Ağır yaralı Nizam Kayıkcı, Mersin Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Nizam Kayıkcı Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak olaydan 3 gün sonra hayatını kaybetti.

“Gözaltına alınan şahıslardan 1 kişi tutuklandı”

Olayda 2 kişinin ölümüne sebep olan şüpheliler, S.B., A.Ç., M.B., H.B. ve H.Ö. Jandarmada 2 gün süren ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece, S.B., A.Ç., M.B. ve  H.B. adli kontrolle serbest kalırken, H.Ö. ise tutuklanarak Silifke cezaevine gönderildi.

Hasan Çetin

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com