Mut İlçemiz

BİR MUT’LU DAHA KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ

BİR MUT’LU DAHA KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ
10 Nisan 2020 - 15:34

Mart ayı başlarında, tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Fransa’nın Soissons kentinde hayatını kaybeden hemşerimiz Halil Bıçkı’nın (64) ardından, Fransa’dan bir can kaybı haberi daha geldi. Hemşerimiz 63 yaşındaki Gökmen Bıçkı (Mut, 15.09.1956 – Fransa, 10.04.2020) Fransa’da Koronavirüs nedeniyle bir aydır eşi ile birlikte tedavi gördüğü hastanede yoğun bakımdayken hayatını kaybetti. Gökmen Bıçkı’nın tedavisi süren eşinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Aslen Mut Yeşilyurt (Köyü) Mahallesinden olan Gökmen Bıçkı‘nın mart ayı başlarında kaybettiğimiz Halil Bıçkı ile amca çocukları oldukları, Fransa’da aynı şehirde ikamet ettikleri bildirildi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün aramızdan aldığı üçüncü Mut’lu olan Gökmen Bıçkı‘nın cenazesinin Mut’a getirilmesine izin verilmezse güvenlik nedeniyle Fransa‘da defnedilmesi bekleniyor.

Haber Merkezi

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com