Mut İlçemiz

GENÇLERİN İSYANI İSTİFA GETİRDİ

GENÇLERİN İSYANI İSTİFA GETİRDİ
02 Eylül 2020 - 2:53

Geçen hafta, görmezden gelinip yok sayıldıkları gerekçesiyle sosyal medyadan CHP Mut İlçe Yönetimine eleştiriler yöneltip, isyan bayrağı açan CHP Mut Gençlik Kolları Başkanı Ali Deniz Oral ve bazı Gençlik Kolları üyesi gençler, aldıkları kararla görevlerinden istifa etti. CHP Mut Gençlik Kolları Başkanı Ali Deniz Oral ile Mustafa Ayan, Hüseyin Karaer, Oğuzhan Yörük ve Hüseyin Günay; CHP Mut İlçe Başkanlığına istifa dilekçelerini sundu.

Görevinden istifa eden Ali Deniz Oral, kendisinin ve arkadaşlarının istifa dilekçelerini, “Makamlar ve Koltuklar Sizin, Sokaklar Bizimdir” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Ali Deniz Oral istifa dilekçesinde; “Mut Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanıyım. Seçildiğimiz ilk günden itibaren Mut İlçe Yönetimi, gençliğe hiç sahip çıkmadığı gibi, yardımcıda olmamıştır. Mut Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi maddi ve manevi yardımcı olmadığı için bu görevi layıkıyla yerine getirme ihtimalimizin olmadığını anlamış bulunmaktayım. Bu nedenlerden dolayı yürütmekte olduğum İlçe Gençlik Kolları Başkanlığından ayrılıyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com