Mut İlçemiz

KAYMAKAM MUAMMER KÖKEN’İN 23 NİSAN MESAJI

KAYMAKAM MUAMMER KÖKEN’İN 23 NİSAN MESAJI
23 Nisan 2020 - 0:10

Mut Kaymakamı Muammer Köken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mut İlçe Kaymakamı Muammer Köken, 23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nın tüm dünya çocuklarının kardeşçe kutladığı, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı, ilk ve tek çocuk bayramı olduğunu ifade ederek, bugünü Türk çocuklarına armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, çocuklara verdiği önemin en güzel göstergesi olduğunu belirtti.

Mut İlçe Kaymakamı Muammer Köken, „Millet olarak en kıymetli hazinemiz olan çocuklarımız için büyük anlam taşıyan bu günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, bizleri zafere taşıyan tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Egemenliğimizin ve bağımsızlığımızın sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılında tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum.” dedi.

Haber Merkezi

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com