Mut İlçemiz

MUT’A GİRİŞLER KISITLANDI

MUT’A GİRİŞLER KISITLANDI
03 Nisan 2020 - 14:10

Mut Kaymakamlığı, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında, diğer şehirlerden ilçeye misafir olarak geleceklere kısıtlama getirdi.

Bu dönemde tüm yurttaşların bulundukları şehirde kalmalarının esas olduğu belirtilerek; cenaze, bağ-bahçe işleri gibi geçerli mazereti olmayanların ilçe girişinden geri döndürüleceği bildirildi.

Mut Kaymakamlığı’nca, muhtarların dikkatine sunulan çağrıda; “Mahallenize diğer şehirlerden misafir olarak giriş yapacak kişilerin 14 gün süreyle ikametgahlarında gözlem altında kalmaları önemlidir. Bu konuda çok titiz davranılacaktır. Bu dönemde en büyük isteğimiz, tüm vatandaşlarımızın bulundukları şehirde kalmaları esastır. Geçerli mazereti olmayanlar (Cenaze, Bağ-Bahçe işleri) ilçe girişinden geri döndürülecektir. Gelecek misafirlerimizin maddi ve manevi kayba uğramamaları için mahallenize gelmeyi planlayanlara duyurulması önem arz etmektedir” denildi.

Haber Merkezi

© Mutilcemiz.Net 2019 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com