Mut İlçemiz

SOSYAL MESAFELİ KONSERLER MUT’TA

SOSYAL MESAFELİ KONSERLER MUT’TA
15 Temmuz 2020 - 1:12

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Pandemi sürecinde her cuma ve cumartesi akşamları sürdürdüğü sosyal mesafeli konserlerini bu defa “Sandalyeni Kap Gel” sloganıyla Mut’ta gerçekleştirdi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, yeni normalleşme sürecinde Mersinlileri her cuma ve cumartesi akşamları sosyal mesafeli konserlerde buluşturuyor. 13 Haziran’da başlayan konserler bu defa “Sandalyeni Kap Gel” sloganıyla Cumartesi günü Mut’ta gerçekleştirildi. Mut Karacaoğlan Çınaraltı Parkında gerçekleştirilen konsere çok sayıda yurttaş katıldı.
Mut’ta düzenlenen konser etkinliğinde; Mersin Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği konserleri ile Halk Oyunları Topluğu gösterileri yer aldı. Mutlular, sosyal mesafeli konserlerle Pandemi sürecinin etkilerini; halk oyunları, şarkı ve türkülerle atlatmaya ve moral kazanmaya çalıştı.
Mut Çınaraltı Parkı’nda Mersin Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Konseri ile Halk Oyunları Topluluğu Gösterisini izleyen Mutlular hoşça vakit geçirirken, şarkı ve türkülere eşlik etti.

Haber Merkezi

© Mutilcemiz.Net 2020 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com