Mut İlçemiz

ZEYTİN HASAT MEVSİMİNDE COVİD-19 HAZIRLIKLARI

ZEYTİN HASAT MEVSİMİNDE COVİD-19 HAZIRLIKLARI
17 Eylül 2020 - 9:40

Mut İlçe Kaymakamı Muammer Köken başkanlığında Mut’ta bulunan Zeytinyağı fabrikaları temsilcileri ile yaklaşan zeytin hasat mevsimine ilişkin sektör değerlendirme toplantısı yapıldı.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Mut Ticaret Odası organizasyonu ile Mut İlçe Kaymakamı Muammer Köken başkanlığında ilçemizdeki zeytinyağı fabrikaları temsilcileri ile sektör değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda sektör sorunları ve çözüm yolları üzerine bilgi alışverişi yapıldı. Ayrıca Covid-19 salgını nedeniyle 2020 zeytin hasadı ve zeytinyağı üretim sezonunda zeytinyağı fabrikalarında üreticilerin ve çalışanların uymaları gereken tedbirler görüşüldü.

Toplantı sonucuna göre zeytinyağı fabrikasında çalışanların Covid-19 tedbirlerine uymaları, çay ocaklarının ve bekleme salonlarının kapalı tutulması, üreticilerin fabrikanın üretim bölümüne girmemelerinin sağlanması, fabrikaların randevu sistemi ile çalışarak yığılmanın önüne geçilmesi kararlaştırıldı.

Haber Merkezi

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    © Mutilcemiz.Net 2020 Sitede bulunan tüm paylaşımların hakları saklıdır, izinsiz ve direkt bağlantı gösterilmeden kullanılamaz. Muthaberleri.Com